Kategorien

e-Raty

Katalogi


Zwrot

Procedura zwrotu towaru w CTbike.pl

W naszym sklepie mają Państwo prawo do zwrotu zamówionego towaru jeżeli wybrany towar nie spełnia Państwa oczekiwań. Informujemy że na zwrot towaru mają Państwo 365 dni od momentu zakupu.
Aby zwrócić towar, należy go odesłać do siedziby sklepu :

CTbike.pl Michał Czajka
ul. Przyłubska 9
85-892 Bydgoszcz

Do przesyłki należy dołączyc orginał dowodu zakupu, karte gwarancyjną (jeśli była dołączona do towaru) oraz wypełniony formularz zwrotu.

Prośmy zamieścić na przesyłce dopisek ZWROT.

WAŻNE:
Zwrotowi podlega tylko i wyłącznie towar nie posiadający śladów użytkowania, czysty i suchy. Towar należy wysłać w orginalnym opakowaniu, odpowiednio zabezpieczony, aby nie został uszkodzony podczas transportu w innym wypadku istnieje możliwość odmówienia przyjęcia zwracanego towaru.

Towar należy przesłać do siedzimy sklepu na własy koszt - klient jest zobowiazany do powiadomnieia obsługi sklepu o chęci dokoania zwrotu.

UWAGA:
Nie odbieramy żadnych przesyłek przesłanych do nas za pobraniem. Po otrzymianu przesyłki towar zostanie sprawdzony przez obsługę sklepu która oceni czy towar nie posiada ślanów użytkowania jest czysty i suchy. W razie jakich kolwiek nieprawidłowości obsługa sklepu bedzię się z Państwem kontaktować.

Wymiana towaru spersonalizowanego - nastąpi tylko i wyłacznie po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniach z obsługą sklepu.

Towar zakupiony na F-vat nie podlega zwrotowi (prosimy o kontakt z obsługą sklepu).

Plik do pobrania:
ZWROT


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Darmowa dostawa od 400 zł

Certyfikat SSL dla bezpieczeństwa Twoich zakupów