Kategorien

e-Raty

Katalogi


Wymiana

Procedura wymiany towaru w CTbike.pl

W naszym sklepie mają Państwo prawo do wymiany zamówionego towaru jeżeli wybrany towar nie spełnia Państwa oczekiwań. Informujemy że na wymiane towaru mają Państwo 365 dni od momentu zakupu.
Aby zwrócić towar, należy go odesłać do siedziby sklepu :

CTbike.pl Michał Czajka
ul. Przyłubska 9
85-892 Bydgoszcz

Do przesyłki należy dołączyć orginał dowodu zakupu, karte gwarancyjną (jeśli była dołączona do towaru) oraz wypełniony formularz wymiana.

Prośmy zamieścić na przesyłce dopisek WYMIANA.

WAŻNE:
Zwrotowi podlega tylko i wyłącznie towar nie posiadający śladów użytkowania, czysty i suchy. Towar należy wysłać w orginalnym opakowaniu lub odpowiednio zabezpieczony, aby nie został uszkodzony podczas transportu w innym wypadku istnieje możliwość odmówienia przyjęcia towaru na wymiane.

Towar należy przesłać do siedzimy sklepu na własy koszt - klient zobowiązany jest do powiadomnieia obsługi sklepu o chęci dokoania wymiany. Klient po skonsultowaniu się z obsługą sklepu zobowiązany jest uiścić opłatę w wysokości 12 zł pokrywającą koszt wysyłki kurierskiej wymienionego towaru.

UWAGA:
Nie odbieramy żadnych przesyłek przesłanych do nas za pobraniem. Po otrzymianu przesyłki towar zostanie sprawdzony przez obsługę sklepu która oceni czy towar nie posiada śladów użytkowania jest czysty i suchy. W razie jakich kolwiek nieprawidłowości lub też braku towaru podlegającego wymianie obsługa sklepu bedzię się z Państwem kontaktować.

Wymiana towaru spersonalizowanego - nastąpi po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniach z obsługą sklepu.

Towar zakupiony na F-vat nie podlega wymianie (prosimy o kontakt z obsługą sklepu).

Plik do pobrania:
WYMIANA


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Darmowa dostawa od 400 zł

Certyfikat SSL dla bezpieczeństwa Twoich zakupów