Kategorie

e-Raty

Katalogi


Dostawa

Koszty i sposoby dostawy:

 

1. Poczta Polska:

- Paczka pocztowa priorytetowa – 13,90 PLN (W niektórych sytuacja wysyłka pocztą jest niemożliwa. Zostaną o tym Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie. Z racji gabarytu będziemy mogli prosić o dopłatę (np. trenażery, koła, stojaki, ramy itp.) lub zamianę dostawcy na kuriera TBA Express .

- Paczka pocztowa pobraniowa priorytetowa – 16,90 PLN (Tutaj również wysyłka może być czasem niemożliwa lub za dopłatą do opcji gabaryt) lub zamiana na wysyłkę kurierską.

- List pocztowy polecony priorytetowy – 13,90 PLN (Tylko i wyłącznie do wagi 1 kg razem z opakowaniem oraz do max. rozmiaru koperty A-4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany tej formy wysyłki w przypadku stwierdzenia, że danego towaru nie da się wysłać listem poleconym.

List pocztowy polecony ekonomiczny – 9,91 PLN (Tylko i wyłącznie do wagi 1 kg razem z opakowaniem oraz do max. rozmiaru koperty A-4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany tej formy wysyłki w przypadku stwierdzenia, że danego towaru nie da się wysłać listem poleconym.

 

2. Kurier - InPost:

- Paczka zwykła do 30 kg –9,99 PLN (przelewy24.pl 15,90 PLN)

- Paczka pobraniowa do 30 kg –   12,90 PLN

W szczególnych przypadkach (np. paczka 50 kg), cennik ustalamy indywidualnie z klientem.

 

Uwaga: Jeśli opakowanie przesyłki było w widoczny sposób znacznie naruszone (podarty worek, koperta lub wystające części) prosimy o sprawdzenie zawartości opakowania oraz spisanie z kurierem protokołu uszkodzenia paczki i towaru i bezzwłoczne odesłanie paczki na adres:

CTbike.pl
Ul. Przyłubska 9
85-892 Bydgoszcz
Kom. 661 422 719

 

3. Odbiór osobisty:

Odbiór osobisty jest płatny tylko w przypadku opłacenia zamówienia poprzez serwis przelewy24.pl (9,90 PLN). Prosimy przed odbiorem o kontakt (telefoniczny lub mailowy) w celu potwierdzenia dostepności produktów z zamówienia.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Darmowa dostawa od 400 zł

Certyfikat SSL dla bezpieczeństwa Twoich zakupów