Kategorie

e-Raty

Katalogi


SLIME LITE SMART TUBE lekka dętka rowerowa SV 26"x1.75-2.125 z uszczelniaczem

Producent: SLIME
Dostępność:
Jest
szt.
54,99 zł
Producent: SLIME.
Model: LITE SMART TUBE.
Typ wentyla: SV - PRESTA.
Rozmiar: 26"x1.75-2.125.

Lekka dętka SLIME Lite to połączenie sprawdzonego wypełniacza i lekkiej, wytrzymałej gumy dające idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodności na np. trasie zawodów!

Dedykowana dla obręczy z możliwością zastosowania dętki z wentylem typu PRESTA (SV) czyli standardowym wentylem rowerowym wykorzystywanym w chociażby rowerach szosowych i triathlonowych.

SLIME
 Lite Tube to niesamowicie lekka dętka napełniona uszczelniaczem SLIME zapobiegającym przebiciom. Lekka nie znaczy też słaba! Lite Tube mimo swojej niskiej wagi zachowuje wytrzymałość standardowej dętki dzięki zastosowaniu bardziej elastycznej mieszanki gumy o wyższym współczynniku odporności mechanicznej.
 

Uszczelniacz użyty w SLIME Lite Tube działa w prosty sposób - w momencie pojawienia się uszkodzenia w dętce, ciśnienie wewnątrz niej kieruje uszczelniacz wraz z uciekającym powietrzem do miejsca przebicia. SLIME w którego składzie znajdują się polimery o zróżnicowanej ziarnistości gromadzi się w uszkodzeniu tworząc elastyczną warstwę wchodzącą w reakcję ze strukturą dętki łatając ją.

Trwałość dętki to aż 2 lata!

Zielona, jaskrawa barwa uszczelniacza sprawia, że możesz zobaczyć działanie SLIME działa i ilość przebić przed jakimi Cię uchronił!

Dętka z uszczelniaczem SLIME to:
- lekkość dętki ważna podczas zawodów
pewność naprawy uszkodzenia
- gwarancja dwuletniej trwałości
pewność i skuteczność
- szybkość działania
łatwość użycia.

 

                        rozZdjęcie ma charakter podglądowy.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Darmowa dostawa od 400 zł

Certyfikat ochrony kupującego Trusted Shops

Certyfikat SSL dla bezpieczeństwa Twoich zakupów